| Dianaa333 a întrebat:

Heii TPU
Am o problema
Eu ma spal in fiecare seara si dimineata pe dinti dar uneori simt ca am respiratia urat mirositoare, dar asta uneori. Marea problema ii alta. Saliva mea miroase mereu urat, oricat m-as spala pe dinti. De ex daca imi ling mana ramane un miros urat. Am facut asta ca sa detectez problema. Si nu inteleg de ce... ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Si eu patesc la fel
Si nu am nici o carie
II un fel de tratament care te scapa de mirosul care vine din stomac, te poți uita pe internet.

o zi buna!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere la medicul de specialitate! Poate fi si din cauza stomacului.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Foloseste apa de gura, si mesteca guma metolata mai des, poate va fi mai bine.