| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heii TPU! Eu uit tot timpul sa beau apa.Voi cum reusiti sa beti 2 litri de apa pe zi? o-o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Reusesc sa beau 2 litri pentru ca mi se face sete. Asa imi amintesc ca trebuie sa merg sa beau apa.

| Sn4k3 a răspuns:

Si eu uitam laughing. Acum tin o sticla de apa langa mine mereu, dar si asa uit cateodata laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tin tot timpul o sticla de apa langa mine, beau chiar daca nu simt nevoia. Cunsum zilnic intre 4-6 litri.

| AKARA0 a răspuns:

Eu pe bicicleta transpir si beau multa apa