| papushikadulcee a întrebat:

Ce sa fac? De la un timp nu mai tin bine minte orice facem la istorie(nu pot memora deloc). Ce pastile sa iau sau daca mai exista ceva care ma poate face sa pot memora bine?(fara glume)fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| love999 a răspuns:

Memo plus sau menorian....sunt pentru. memorie si eu cred ca memo plusul e mai bun deoarece trebuie. sa iei 2 pe zi pe cand menorianul se ia 2 pastile pe zi!

| zuzualina a răspuns:

Memo plus ca e mai bun

Răspuns utilizator avertizat
| HocusPocus a răspuns:

Lecitinatongue

| alinstate a răspuns:

Buna te sfatuesc sa nu folosesti pastile de tinere de minte nici o data, cel mai bine este sa faci urmatorul lucru. te trezesti dimineata singura in camera si o sa vezi diferenta bafta

| Creepy666 a răspuns:

Paiii...incearca sa iei pastile de lecitina...sau memo plus sunt foarte bunehappy