| xNuiiDeTiinex a întrebat:

Heiiii, TPU... ajutati-ma si pe mine, va rooog frumooos. Vreau sa ma ingras in scurt timp sad. Toti imi spun ca sunt slaba..am incercat sa mananc aproape toata ziua, de toate. Dulciuri am mancat la greu...dar tot nu m-am ingrasat sad. Vreau in special sa ma ingras la picioare.(si fundulețbatting eyelashes ). Va roooog frumos ajutati-ma. sad nu-mi spuneti ca altii ca asa e firea mea sau sa mananc mai mult. puppy dog eyes.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tzus a răspuns:

Nu prin dulciuri sau alte prosti te ingrasi. Daca de obicei mananci mai repede ar trebui sa mananci mai incet. Trebuie sa mananci mai multe ori pe zi si sa faci putina sala acasa asa putin fix pentru fundulet si picioare ca sa nu faci celulita daca te ingrasi. Eu am folosit ulei de tarhon pentru pofta de mancare si aveam o alimentatie mai speciala. Adica mancam si fructe si verdure si etc. De ingrasat nu toata lumea se ingrasa foarte repede deci trebuie sa ai putina rabdare.
Sper ca te-am ajutat putin daca vrei sa ma mai intrebi ceva spune-mi

2 răspunsuri:
| Kamelya178 a răspuns:

Poti sa te ingrasi manacand cu pofta, sa mananci nu stiu pastee, cartofi...cam la fiecare masa astea te pot ingrasa.Bafta!