| Alexandru0007 a întrebat:

Hello! Am o mica problema, deasupra urechii stângi simt niște zvacnituri din cand in cand, in general la prânz si seara. Nu ma doare capul, nu am alte simptome, doar aceste pulsatii. Care ar putea fi cauzele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Infuzie de oregano.

| Yuoia a răspuns:

Ai putea sa ai niste vase de sange cu probleme (ingustare, ingrosare, infundare). Mergi la medic. Pentru ca sunt la cap, nu trebuie sa neglijezi.

| Alexandru0007 explică (pentru Yuoia):

Multumesc

| Yuoia a răspuns (pentru Alexandru0007):

Sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi urgent la ORL