| BlackAngel2210 a întrebat:

Hello, azi de dimineață cam pe la ora 12 mi-a venit putina greață, nu am mancat deloc pana la acea oră, doar fumasem cateva țigări si am baut un energizant si de cateva zile tot ma simt balonata, ce credeți ca mi se întâmplă in organism?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nananaan a răspuns:

E puțin ironic ce întrebi... hraneste te și hidratează te corespunzător. nu te "hrăni" doar cu țigări și energizant, mai ales că nimic din astea doua nu fac bine.
și eu sunt fumătoare, dar am grija sa îmi iau și porțiile de mâncare de care am nevoie să supraviețuiesc și să nu îmi dereglez organismul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu mai fumez si beau energizante, dar nu intreb de ce ma simt aiurea pe urma. Da, de asta te simti asa