| InAndrewMind a întrebat:

Hello guys, as vrea sa stiu daca mai am sanse sa cresc in inaltime dupa 18 ani, pentru ca am am 1.70..., am vazut pe net hormoni de crestere dar nu stiu daca sa cumpar, eu mi-am facut programare la endocrinolog, ce credeti ca imi va zice? Mai am vreo sansa sa mai cresc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| stefiiii3 a răspuns:

Mai poti creste pana la 20 de ani, doar ca ritmul de crestere scade pana stopeaza. Acum, depinde de la persoana la persoana.