| ioanaibrahimovic10 a întrebat:

Hello! Te câteva zile am o durere destul de mare la coccis (noada fundului) cred ca din cauza statului la birou. Ce as putea sa fac sa nu ma mai doară?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ai nevoie de masaj cu o crema petru dureri de oase regulat zilnic ...sa incerci sa schimbi pozitia de stat si dormit

| Ionut_Manuel_1994_pEZw a răspuns:

Pai... Chestia sta am patit-o si eu, si singura solutie a fost repaus-ul, ia-ti medical sau Cv... pana la urma, munca e munca dar isi are si ea rostul ei, cate o pauza e mereu bine-venita, Odihna! Bafta!