| Alinaintreaba059 a întrebat:

Hello TPU!
Am niste intrebari legate de Aerius.
Trebuie luata la ora fixă? Spre exemplu ieri am luat la 22.30, iar azi am luat la 21.30, e ceva rau? Sau trebuie luat la ora fixa, acelasi interval?
Si in cam cat timp isi face efectul?
Dau funda :3

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RoxanaElena007 a răspuns:

Și eu iau și poți sta liniștită ca nu e la ora fixa, contează sa o iei din câte mi-a zis doctor. Eu iau din cauza unei tuse seci happy