| Tudy24 a întrebat:

Help me!
Simptome: diaree, greață, varsaturi, lipsa poftei de mâncare si ameteli usoare
Ce credeti ca poate fi? De joi seara(13.oct) ma simt rău. Dar nu genul ala de rău încât sa nu pot face nimic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

De la ceva ce ai mancat. Mananca alimente mai usoare o vreme si o sa te faci bine. Odihneste-te si bea multe lichide.

1 răspuns:
| asperger3 a răspuns:

Aici nu suntem DOCTORI.
Mai bine mergi la spital.