| Lukasz a întrebat:

Help TPU va rog ajutati-ma cand eram la scoala mam scaprinat undeva si am simtit ca s-a rupt ceva a curs mult sange si acum a ramas doar o pata rosie nu curge sange si nu imi amintesc in locul ala sa fie vreo alunita dar e rosu nu s-a schimbat culoare ajutati-ma ):

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lukasz explică:

Voi face cancer? Mama spune ca nu am nimic

| andreea11Secret a răspuns:

Eu as zice ca ar trebui sa ceri parerea unui doctor sau macar sa-ti faci niste analize