| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am dinții foarte înghesuiți și când îi mișc aud niste pocnituri aproape la toți dintii.Mi se întâmplă de multe timp...este posibil sa fie din cauza că sunt strâmbi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"dinții foarte înghesuiți și când îi mișc aud niste pocnituri...că sunt strâmbi?"

deși nu-i vedem, probabil da

Răspuns utilizator avertizat