| bettybetty a întrebat:

Hey... am o micuta problema... poate și voi v-ați confruntat și imi puteți da ceva sfaturi.
La buza de jos, la intersecția dintre buza și pielea fetei, am o dungă maro închis, zici ca mi-am făcut contur cu creion de buze... e așa de câteva zile și nu stiu de ce.
O colega a crezut că sunt murdară, dar nu...
Stiti ce ar putea fi și cum dispare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Poate te-ai lovit sau zgariat

| Marbea a răspuns:

Daca nu ai avut-o pana acum si nici nu ai suferit un traumatism cel mai bine e sa consulti un medic pentru ca unele semne pot fi dovada existentei unei afectiuni.