| anonim_4396 a întrebat:

Hey...am observat ca mi-a aparut pe ochiul stang o pata rosie, micuta. Iar atunci cand misc ochiul in diferite directii ma doare putinsad. La celalalt ochi nu am nimic... Despre ce poate fi vorba si cum as putea sa ma tratez?
P. S: In ultimile zile am stat foarte mult in fata calculatorului (de dimineata pana searastraight face)
Multumeschappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Justmeandmysmile a răspuns:

SI eu am patit exact la fel.CUm a zis el s-a spart un vas de sange, cauzele pot fi variate.Eu cand am avut n-am facut niciun sitratament si a trecut dupa cateva saptamani dar pe mine nu m-a durut daca ti-e teama ca nu iti trece deci eu te pot asigura ca la mine trecut, dar poti vizita un oftalmolog (pentru ochi) si tot ce o sa faca e sa se uite la ochiul tau. Sper ca te-am ajutat. O zi buna si Sarbatori Fericite in continuare! si app am cautat acum pe net si cica trec d ela sine deci am dreptate

1 răspuns:
| BogdanPunct a răspuns:

Ti s-a spart un vas de sange. Probabil din cauza ca te-a tras curentul. happy