| Suciu_Filip_1997 a întrebat:

Hey! am slabit 20 de kg, da este mult si da am 12 ani. Acum am 39 de kg. si 1.59. Daca as manca putin mai mult fast food si mai nesanatos as mai putea sa ma ingras la fel? inca sunt intr-un fel de dieta, tot ma abtin de la chestii prajite, cascaval, dulciuri, dar simt ca ar trebui sa ma i mananc si eu, pana la urma sunt un copil big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E nesanatos complet. Eu zic ca o sa te mai ingrasi peste 2-3 ani de la sine. Esti intr-o perioada de formare din cauza varstei. E normal un an-2 sa fii ori mai grasut ori mai slabut.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai MANINCA! Supe, salate, gratar. Baga oua, baga brinza gen telemea/brinza de vaci, fructe la greu.

| irinuta1113 a răspuns:

In cat timp ai slabit 20 de kg?

| Cucu_Mihai_1998 a răspuns:

Poti sa mananci fast food si mai nesanatos ca nu esti gras cu 39 de kg la 12 ani