| Zimm a întrebat:

Hey! Cat voi mai creste in inaltime, adica cam ce inaltime voi avea ca adult? In momentul de fata am 15 ani si masor 1.97-1.98. Joc handbal si inaltimea ma ajuta mult, deci mi-as dori sa mai cresc. Parintii mei sunt si ei destul de inalti: mama are 1.72 si tata 1.92.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Scuze dar nu am inteles
Tu ai 15 ani si ai 1.97?
Si daca da. de ce vrei sa mai cresti :O?>

| Maxim96 a răspuns:

Asta e normal daca parintii tai sunt tot asa, s-a transmis genetic, na-i ce face

| AdelaAde7 a răspuns:

Omg :O esti urias si ai doar 15 ani pana la 18 ani o sa ai 2 m laughing sunt frumosi baietii inalti dar nici chiar asa straight face eu zic sa nu iti mai doresti sa cresti vei fi prea dar prea inalt

| galma a răspuns:

Sincer,nu ar trebui sa mai cresti.Adela,are deja 2 metri la 15 ani, la 18 cred ca o sa fii unul dintre cei mai inlati din lumelaughing fara suparare, dar inaltimea ta, deja este exagerata, si tu iti doresti sa fii mai inalt de atat?straight face

| Zimm explică (pentru galma):

Lol bro, eu vreau sa ajung pe la 2.10 laughing Mai e mult pana a intra in categoria celor mai inalti din lumebig grin