| Anaisssa a întrebat:

Hey! Ce parere aveti despre covid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Părerea mea chiar nu contează într-o lume plină de manipulare

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i tare incapatant si nu se lasa doborat, inca facand ravagii pe glob.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că e minunat. Învață lumea să fie disciplinată și să respecte reguli de igienă, să se vaccineze. Cei ce nu le respctă, mor. Deci e o învățătură bună și eficientă.

| Zuzu1991 a răspuns:

Foarte buna, o sa iau si eu doua kile

Răspuns utilizator avertizat
| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

E psihopat, nu are remușcări, mila când ucide, trebuie internat la socola.

| Anoniq a răspuns:

De treabă și înțelegător

| yungandreigawd a răspuns:

Frumos, de treaba, nota 5. 5 stele din 5.