| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Cum decurge o consultație pentru hemoroizi? Este nevoie sa te pregătești intr-un fel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la medicul de familie se se uita in zona anala, apoi zice daca e nevoie de operatie sau tratament

| darrio2007 a răspuns:

Să te speli cat mai bine ca să nu puți.

| Alverto a răspuns:

De preferat sa te speli înainte de a merge doar din respect