| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey cum sa va spun de la un timp imi amorteste piciorul stang fie ca stau pe el sau de exemplu astazi cand am coborat din masina m-am tinut de o prietena sa nu cad bine nu dureaza mult amorteala decat cateva secunde dar nu stiu nu e normal sa imi amorteasca piciorul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| claudica2703 a răspuns:

Nu este normal dar nici nu consider ca e cazul sa te ingrijorezi foarte tare. Probabil ai dormit candva intr-o pozitie nepotrivita si ti-a fost afectat umva putin un nerv. Totusi daca problema persista au se agraveaza, mergi macar la medicul de familie. happy

| RED1122 a răspuns:

E normal sa iti amorteasca daca stai pe el ceva timp sau daca nu il folosesti. Daca te misti amorteala dispare. Sper ca te-
am ajutat.