| Gherman_Paul_1999 a întrebat:

Hey,
De ceva timp am inceput sa vad foarte rau la tabla si stau in a 3-a banca.
De obicei cand ridic ochii din caietul care este alb si ma uit la tabla care este neagra si cu scrisul alb de creta, vad totul incetosat si nu stiu ce sa fac.Va rog, orice ajuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Emma30555 a răspuns:

Trebuie sa te vadă un medic oftalmolog, poate ai nevoie de ochelari