| slayer678 a întrebat:

Hey! De vreo 2 saptamani ma simt foarte rau: ametesc des (cand ma ridic, cand ma aplec, cand stau intinsa, cand merg), respir greu, simt ca imi amortesc mainile, ma doare ingrozitor capul si simt ca imi bate inima foarte tare... Toate astea in timp ce sunt ametita.
Ce pot avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La medic ai fost?
Pot fi multe cauze.
Aici pe forum nu se pot face analize si investigatii de care ai avea nevoie.
Daca te simti iarasi rau, cheama salvarea (112), sa poata constata direct simptomele.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic pentru investigatii!
poti sa ai de la sindrom vertiginos pana la cancer, fugi la analize nu sta sa treaca, ca nu trece nimic, dar se poate complica!

| CuriousStuff a răspuns:

Mie imi suna a atac de panica. Du-te la medicul de familie, fa-ti un rand de analize si daca totul iese bine, e atac de panica.