| Fataaiaanonima4567 a întrebat:

Hey. Deci mi au apărut niste bubițe, arata ca cum ar fi coșuri. ieri am mâncat mâncare mai nesănătoasă sa zic așa de la mall și înainte să mănânc nu aveam bubițele astea și nici după ce am mâncat din câte am observat eu, când am ajuns acasă le am observat dar nu erau așa de multe și vizibile. Iar acum dimineata se văd mult mai vizibile și nu mi plac, par a fi coșuri (pe obrazul stâng iar pe cel drept am foarte puține) și nu înțeleg de unde au apărut așa dintr-o dată. M-am tot gândit, o fi că am pus mâna pe coșurile de pe frunte și că am uitat sa mă spăl pe mani și am dat pe obraz? Nu înțeleg de la ce poate fi, ori de la mâncare, ori de la faza că am pus mâna și sau înmulțit, ori de la crema pe care o folosesc. nu știu ce să zic. Aveți niste păreri? Cum pot scăpa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ceva nu ti-a priit din ce ai mancat la Mall. Sau a fost vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergie.
Incearca sa tii regim azi.
Asa patesc si eu cand inghit ceva si nu-mi prieste(prajeli, gras).