| Nome145 a întrebat:

Hey, doar eu am problema cu punere în greutate, uneori am momente cand mănânc mult, uneori abia mănânc ceva, as vrea să mai pun în greutate dar nu dă rezultate mâncatul în exces sau vitamine sau altele, m-ați putea ajuta vă rog?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, noi chiar nu avem cum sa te ajutam in problema ta, fiind tu trebuie sa bagi in gura, cat mai multe calorii, la fiecare masa, de cel putin 3 ori pe zi.

Vitaminele NU ingrasa, doar cresc imunitarea organismului!

Ia in serios ingrasatul asta, daca chiar vrei sa pui ceva greutate pe tine si mananca 3 mese zdravene pe zi, cu cel putin 1.000 calorii la fiecare masa.

| Pnin a răspuns:

Pune masa musculara.