| alma200033 a întrebat:

Hey! Este normal sa am de 14-15 zile ciclu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu?

| alinacartn22 a răspuns:

Depinde de fiecare femeie. Insa este cam bizar, ar trebui sa te vada un doctor.

| alma200033 explică (pentru alinacartn22):

Am doar de câteva luni ciclu, deci pentru mine este ceva nou!