| Andutsaa a întrebat:

Hey:*! Este o carte, 1001 de remedii casnice, nu vreau cartea dar vreau sa citesc pe net unele chestii, stie cineva un site? va rog mult, chiar am nevoielove struck... Fundita promitlove struck!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Am eu cartea si e foarte buna dar nu stiu unde ai putea gasi pe net informatiile din ea. Eu zic sa o cumperi pentru ca merita.

2 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Data viitoare explica ce gen de "chestii" vrei sa citesti pe internet- insa, mai usor, este sa dau cautare pe google- asta ar trebui sa faca toata lumea.

| Andutsaa explică:

Se intelege, chestii=remediihappy...am cautat pe net daca gaseam nu mai postam intrebarea...multumesc oricumhappy!