| anonim_4396 a întrebat:

Hey guys, tot eu sunt si as vrea sa va pun o intrebare putin mai intima.Acum cateva ore am simtit o senzatie de mancarime in zona testiculului drept(La celalalt am fost operat de torsiune de testicul).Am fost curios si m-am uitat, iar am observat un nodul care ma doare la atingere.Ce ar trebui sa fac?
Trebuie sa consult neaparat un medic?
E periculos sau e normal? Mai mult simt nodulul ca o piatra si este pe scrot.
Astept raspunsurile voastre

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Cel mai bine este sa consulti un doctor, deoarece nu este normal ceea ce ti se intampla.

| TheDorothy a răspuns:

S-ar putea sa fie de la operatie insa daca nu esti convins ai putea cere sfatul unui medic!