| kiky278 a întrebat:

Hey! In aprilie am avut o paralizie la nervul ulnar si as vrea sa stiu daca pot forta mana. As vrea sa ma apuc de sala, dar nu sunt foarte sigura daca imi pot pune forta in maini sau sa ridic greutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cherry127 a răspuns:

Nu.Mai bine stai sa te reabilitezi.Nu lua totul asa rapid.Toate la timpul lor