| alma200033 a întrebat:

Hey! Limba alba are legătură cu deshidratarea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DanielIlie a răspuns:

În general, da. Probabil ai vrut să scrii " limba uscată".

| Sonia822 a răspuns:

Mnu, are legatura mai mult cu ciuperca, depinde ce tip de alb, uita-te la poze pe net si compara cu a ta, sa vezi spre ce duce

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ciupercă.
La dezhidratare, ai gura uscată.

| AdelinaC a răspuns:

Probabil ai candida