| porcarumadalina a întrebat:

Hey,ma doare clitorisul cand il ating, si unde se unesc labiile mici la clitoris pai este un fel de nod rosu care doare, ca si cum clitorisul ar avea 2 labii mici doar ca intr-o parte e mai mare.
A mai patit cineva ceva sau stie cineva ce poate fi?
P.S chestia asta e de mult.
Poate sa fie de la mastrubare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Da, poate fi de la... daca o faci foarte intens si destul de deswinking
Si eu mai patescwinking sa ma doara la atingere daca m-am frecat prea mult lol laughing)
Baga pauza 3 zilewinking daca poti laughing)

| IIIshaneIII a răspuns (pentru alina2k18):

Muhahahahaha ha ha rolling on the floor

| IIIshaneIII a răspuns:

Ce discutii interesante avem noi aici...laughing

| alina2k18 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Suntem la sanatate bosswinking e treaba serioasa big grin