| RoseOfTheFire a întrebat:

Hey nu stiu ce sa mai fac de cand m-am trezit de azi dmineata stranut mai mereu si am avut cald in camera dar nu stiu din ce cauza mi-am turnat si picaturi dupa un timp iar se infunda nasul dupa iar picaturi si tot asa ma ustura narile si e ciudat ca doar o nara e infundata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Chio9 a răspuns:

Tu tragi pe nas?

| RoseOfTheFire explică (pentru Chio9):

Nu cred ca tu tragihee hee

| Chio9 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Nu trag, e o prostie, doar ca stiu multi care trag, si-mi place vorba asta. oh go on

| RoseOfTheFire explică (pentru Chio9):

Eu m-am infundat pe nas pentru ca sunt racita si tu zici ca trag pe nas patetic!

| thefighter1 a răspuns:

Alergie, dragawinking te-ai dat cu vreun parfum nou sau ai folosti vreo crema noua?

| RoseOfTheFire explică (pentru thefighter1):

Nu asa peste noapte ma apucat stranutul cand m-am trezit dimineata aveam nasul infundat

| thefighter1 a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Poate ai o rinita alergica, du-te la farmacie si ia-ti niste picaturi de nas(spune-i farmacistei ce ai si o sa-si dea ce-ti trebuie). Daca nu iti trece in 2-3 zile nu stiu, du-te si tu si fa un control la un ORL-ist, da e cam scump, 100 de lei
ps: sufla-ti nasu des(dar cate o nara pe rand)
pps: nu prea ai nimerit bine, aici nu sunt doctori laughing lumea o sa-ti zica din eventuala experienta
ppps: noapte buna ca maine la 6 jumate sunt in picioare
pppps: insanatosire grabnica

| RoseOfTheFire explică (pentru thefighter1):

Am folosit deja picaturi si tocmai de aceea am si pus intrebarea sa vad daca au mai fost persoane in cu aceeasi problema. Multumesc!

| mihaicanangiu a răspuns:

Probabil esti alergica la o anumita substanta care se afla tot timpul pe langa tine

| mariusstoiciu a răspuns:

Nu stiu poate o raceala mai ciudata, ai fost pe undeva de curand?

| RoseOfTheFire explică (pentru mariusstoiciu):

Nu mai conteaza mi-a trecut am luat medicamente si am scapat.

| mariusstoiciu a răspuns (pentru RoseOfTheFire):

Ok