| AnetteBurnier a întrebat:

Hey salutări. Astăzi am sărutat pentru prima oară pe cineva şi după o oră a cam început să mă doară stomacul. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Maripapaia a răspuns:

Probabil te-ai entuziasmat foarte tare si ai fluturași în stomac laughing).
Nu ar avea de ce să te doară stomacul de la un sărut. Asa toata lumea ar trebui sa aiba dureri de stomac dupa un sarut. Te doare din alte motive pe care noi nu le putem cunoaște.
Baftă!
Fundă?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are absolut nicio treabă una cu alta laughing)

| RAY a răspuns:

Asociezi un lucru cu alt lucru, nu au legatura, sarutul nu are legatura cu stomacul, poate ai simtit fluturasi in stomac atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ziceai ca tio aparut herpes te credeam

| Roxana19928 a răspuns:

E posibil, pentru ca atunci cand ai emotii se elibereaza anumite substante in corp, iar in corp exista o rețea de nervi numiti Sistemul Nervos Enteric, el se duce peste tot adica si la stomac sau intestine etc, e motivul pentru care iti vine sa faci treaba mare de la emotii deci e posibil laughing

| AnetteBurnier explică:

Va mulțumesc tututror!