| Alecsanndraa a întrebat:

Hey!
stiu ca apa oxigenata este buna pentru decolorarea parului dar pentru ce mai este buna?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cum au spus ei dezinfectarea ranilor si se mai inghite cand face cineva stop cardiac asa ar fi bine dar nu incerca sa inghit vei muri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinfectarea ranilor

| just for me a răspuns:

Pentru dezinfectarea ranilor, cum a spus anonimul

| Daniliuc_Eugenia_1960 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incercati produsul rusesc COLOR OFF, nu arde absolut deloc parul, DAR DECOLOREAZA NUMAI PARUL VOPSIT! detalii gasiti aici: https://www.facebook.com/Color...
sau la nr de tel : 0754921669