| MădălinaDinu a întrebat:

Acum jumătate de ora, mi-am făcut baie și m-am ras și la subrat. De ceva timp (nu știu exact de cât), la subraț aveam un fel de bubiță, dar nu chiar (nu știu dacă seamănă cu un coș, o aluniță sau o bubă). Era foarte foarte mică, subțire, ieșită din piele gen un mm, și era de culoarea pielii, nu se prea se observa la cât de mică era; nu mă deranja cu nimic. Când am dat cu lama, am observat că curgea sânge de la acea bubă sau ce era, dar nu simteam nici-o usturime. I-am zis mamei mele, și s-a uitat atent la ea și a zis că vedea ceva alb. A stors această chestia și a ieșit chestia aia albă, ea zicea că a fost un coș. Da r sincer chiar nu știu ce a fost. Voi știți ce e? Vi sa mai întâmplat? E un coș sau o aluniță? Sunt ingrijorată, nu-mi doresc să fi fost o aluniță straight face x.x. DAU FUNDĂ!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Biancutzika a răspuns:

E un cos stai linistita :d. Chestia aia alba e posibil sa fi fost puroi. Pentru orice eventualitatebda cu putin spirt sau o crema. Nu ai nimic nu te speria. Fundita?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vvistula a răspuns:

A fost u cos m nu avea ce sa fie, te sperii degeaba