| Didi908 a întrebat:

am dreri de burta dedesuptul coastelor dar nu in partea stanga sau cea dreapta in mijloc la burta. ce sa fie? mentionez ca inca nu am menstruatie... pentru ca am 12... oare sa-mi vie acum? fundita pentru cineva ce imi va spune ce sa fac sau ce am!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Maryna27 a răspuns:

Intreab-o pe mama ta.