| Anonim36 a întrebat:

Hey,TPU! Am o intrebare:ce produs sau ce tratament homemade imi recomandati pentru piscaturile de tantari? Ceva eficient,cu efect in timp scurt, va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Thisistheanswer a răspuns:

Am eu un tratament foarte benefic, care se foloseste din cap pana in picioare.Nu are contraindicatii.Se foloseste pentru: intepaturi,julituri,iritatii,contra-caderii parului, arsuri, candidoze vaginale, acnee, deci face cat 10 produse dintr-o farmacie intr-unul, eu cu acest produs mi-am rezolvat o problema de sanatatehappy. Daca doriti mai multe detalii, imi puteti raspunde la mesaj cu intrebari si desigur o sa primiti raspunsurile fara nici-o problema.