| MolotovK a întrebat:

Am pulpele foarte groase pentru o fată și mă simt foarte complexată din cauza asta. Am mușchi în mare parte pentru ca am făcut mult sport, dar realizez ca nu am ce face in privința acestora și încerc să scap de grăsime. Niște exerciții? Sfaturi? De mâncat încerc să mănânc cat mai bine, fără prăjeli, fără pâine, fără dulciuri. Multumesc pentru ajutor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dσℓℓу a răspuns:

Și eu sunt în aceeași situație ca tine ..Majoritatea sunt mușchi,din cauza ca am făcut sala, însă mai e și ceva grăsime laughing. Dacă așa e construcția ta, ca în cazul meu, Îți spun sincer ca nu ai ce face oricâte diete ai tine. Însă, sa eviți exercițiile care antrenează musculatura din zona aceea ..Mergi la alergat sa nu devină situația și mai nasoala.Te pup