| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU as avea cateva intrebari.Ideea este ca astăzi au inceput sa ma doar foarte rau Mușchii fesieri(in zona unde se fac injecțiile.Eu am facut 24 de injectii cu Ceftamil pentru ca am avut pneumonie), apoi m-am uitat sa vad daca nu cumva am niste vânătăi sau ceva, dar pe ambele fese erau niste dungi roșii (cum ar fi vergeturile).Am 14 ani 1, 76 si in ultima luna m-am îngrășat cu 5 kg, acum am 72 kg.Intrebarea mea este daca ar putea ca vergeturile sa apăra si sa
dispara, deoarece acum numai am nimic? Si puteau sa apara foarte multe cam in 4 ore (acum 4 ore nu aveam nimic)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dom1 a răspuns:

Mușchii te dor, atunci când se schimba vremea, asta ce simți de fiecare data când schimba vremea.