| Bogdn10 a întrebat:

Cand trebuie sa imi fac verificare la stomatolog? O data pe an este prea putin?

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| crud a răspuns:

Ideal este odata la 6 luni.

2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Aunci cand este nevoie, cand suspectezi o carie cat de mica

| BogdanRoxanaDove a răspuns:

Salut,

de 2 ori pe an cred ca este cel mai bine pentru sanatatea dintilor tai.