| ioniiiiiM a întrebat:

cu ce sa ma dau pe fata ca sa scap de roseata de la cosuri? Daca ma spal cu sapun si alte porcarii, imi irita fata ce sa fac?

Funda happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MG4Life a răspuns:

Spalate 1 data sau de 2 ori pe zi dimineata si seara cu galbenus de ou, spargi un ou il separi de albus il pui intr-un recipient in frigider si de acolo iti ajunge sa te speli de cel putin 3-4 ori, face suficiente spune, hidrateaza si ceea ce e cel mai imp. curata in profunzime dupa aceea daca te dai cu ceva natural bun cum ar fi sucul de varza sau alte pruduse naturiste bune e ok, totusi spalate cu galbenus de ou gface suficiente spume si face miracole... Sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uleiul de migdale dulci combate roșeața.
Pa, pa.

| UrsuPolar a răspuns:

Try a facial.