| maria344556 a întrebat:

HEY TPU, daca tusesc si stranut tare, exista posibilitatea de a plesni operatia(apendicita flegmonoasa ) facuta acum 9 luni?
Sinceritatee va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, in nici un caz. Operatia aia este deja prinsa si cicatrizata complet, de vreo 6 luni incoace.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nici nu se pune problema de asa ceva. Nici o grija!

| ReDMaN12 a răspuns:

Facuta acum 9 luni.....serios coa, cred ca poti si sa sari sau sa cazi din picioare sau sa dai cu pumnul in operatie ca tot nu are nimic.E aproape un an nu mai are nici o treaba ce faci acum

| mariocezar a răspuns:

Nu,nici dupa cateva zile nu ti se poate plesni operatia,adica, daca simti asta, tine-te de operatie, nu are cum sa ti se plezneasca, dar sa fii sigura happy

| andreea238987 a răspuns:

Normal nu, deci nu te speriawinking