| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme nu mai pot sa respir.Nu stiu exact ce am, dar simt ca ma sufoc seara si ziua, de asemenea.Nu mai stiu ce sa fac si devine totodata si enervant.Va rog ajutati-ma! (si fara raspunsuri penibile si glume de prost gust) Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Du-te la medic, asta este o problema prea serioasa ca sa o neglijezi.

| EmaS a răspuns:

Poate sa fie de la caldura, poate ai probleme cu inima sau astm.Asta numai medicul poate sa vada despre ce este vorba.Nu mai sta.

| BGDs a răspuns:

E posibil sa ai astm. Du-te la un medic pneumolog

| hiphopgirl a răspuns:

Buna da este posibil sa ai simptome de stm cel mai bine e sa te consulte un medic iti da cateva medicamente si gata

| qwertyuiopasdvfbgfded a răspuns:

Va multumesc tuturor happy voi merge la un medic cat de curand.

| ideifixeneatinse a răspuns:

Nu suntem medici!
probabil ai astm sau distrofie musculara sau alt ceva.se intampla.
cel mai bine e sa te duci la un medic.