| Alex54679 a întrebat:

De vreo 4 zile am o problema cu urechea stanga. Nu stiu cum sa explic, dar atunci cand am o eructatie (adica atunci cand râgâi) in ureche se aude un zgomot de parca s-a blocat ceva in ea si o am si înfundată. Astazi mi-am dat cu spray cu apa de mare, dar singurul efect este ca aud putin mai tare, dar in rest nu
s-a schimba absolut nimic.
Astept parerile voastre!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cel mai bine ar fi să mergi la medic.

| sdws77 a răspuns:

Poate ai un dop de ceara.