| Doyouloveme44 a întrebat:

Hey TPU.E bine să fac baie cu apă rece pe cap?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Nu. O sa te doara capul.

| darrio2007 a răspuns:

Nu. Mai ales daca vii si „incins" de afară. Desi nu este recomandat in nici o situatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pentru ca stimuleaza circulatia.

| Speranta12 a răspuns:

Mai bine nu faci asta.

| Jokers666 a răspuns:

Nu ca o sa te imbolnavesti

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil sa racesti.

| MarlaMia a răspuns:

Nu. Racesti si e risc de meningita.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu este înghețată, poți.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In timp poti face meningita. Din asta se moare sau ramai cu probleme la cap.

| ValentinGabi a răspuns:

Poți face pe canicula asta dar ai grijă să nu te tragă curentul pe undeva că apoi o să te doară ceva ori măsele ori capul

| EuSuntOmul a răspuns:

Pai eu iti recomand sa astepti ca soarele sa incalzeasca acea balta inainte

| Bruno92 a răspuns:

Nu prea e indicat, mai ales daca vi de afara