| cezcez a întrebat:

Maine trebuie sa fac analizele de sange uroculturaa (urina) si eu inca fumez si akmlaughing) o sa isi dea seama ca fumez cei de la analize?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce fumezi tu acolo, dar daca e ce cred eu, THC se depisteaza in urina. Daca vorbesti de fumat normal, nu iese si nu ai de ce sa te stresezi.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, doar daca faci niste raze la plamani.

si daca isi vor da seama ca fumezi care e problema? daca te ai apucat de asa ceva inseamna ca iti asumi