| AlexXxKiiddxD a întrebat:

Hey TPUhappy Mama mea a fost operata de chist dermoid...si ar vrea sa stie cam cat dureaza sa se recupereze dupa operatie:-s Va rog multpuppy dog eyes care stitipuppy dog eyes

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AlexandraM888 a răspuns:

Mama ta ar fi trebuit sa stie raspunsul de la medicul care a operat-o, cat si cum dureaza perioada de recuperare si ce sa faca pentru a se recupera mai repede, doar medicul ii poate raspunde la o astfel de intrebare, oricum recuperarea difera de la un organism la altul!

| danielbossulcl a răspuns:

Eu cred ca ai facut un lucru bun pentru mama ta happy eu cred ca ar trebui sa se duca la doctor dar dupa mine dureza vreo doua sap