| anonim_4396 a întrebat:

Pun intrebarea aceasta in numele unei prietene, care nu are cont.
Problema ei este:

"Acum ceva vreme, am fost in zona Slanic Prahova, la Baia Baciului. Din cauza sarii si a costumului de baie, mi-am facut ca niste rani pe pulpa, de-o parte si de alta a slipului.Acum au trecut, dar au ramas niste pete, nu vizibile, dar care ma deranjeaza[estetic vorbind]. Cum as putea sa scap de ele?"

Multumesc!happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| radu999 a răspuns:

Du-te la un medic sau da cu alifie multa sanatate

1 răspuns:
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Poate ca cu timpul vor trece. Daca nu sunt vizibile nu vad de ce o deranjeaza.Sa mearga la dermatolog.
Bye!