| ALeXsSaY a întrebat:

happy Revin cu o intrebare din partea mamei mele. Unde poate gasi, online sau la un magazin din Constanta, un corset cu magneti happy stiti voi, pentru indreptarea spatelui si imbunatatirea circulatiei sangvine? un link ceva? (am cautat pe net dar nu am gasit) Multumesc anticipat ^^

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Kossmodisc
sau eu am ceva din piele cu cu magnet de la quelle
cauta pe net
daca nu gasesti il pot trimite pe al meu
eu nu mai am nevoie de el
nici nu l-am prea purtat