| alma200033 a întrebat:

Hey! Voi când sunteți pe stop aveți dureri și în partea dreaptă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danaieladaniela a răspuns:

Hei! da am dureri dar niciodata nu am inacelas loc

| Nomoreregretstb a răspuns:

Cateodata,asta poate fi de la oboseala si suprasolicitare

| Alexia2550 a răspuns:

Da este posibil sa te doara mai tare intr-o anumita parte, dar daca nu trece ar trebui sa mergi la un medic