| Maria_Alexandra_2000_GGjW a întrebat:

Hii,de câteva zile am așa o presiune pe cap puțin și asupra nasului.+niste,,vibrații,,picioare,,Ce poate fi și cum scap? Am făcut recent analize, trebuie să iasă rezultatele.Muptumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Asteapta analizele, mergi cu ele la medicul de familie si spune-i ce simptome mai ai, o sa-ti dea el de furca. Simptomele tale nu sunt specifice pentru nicio boala cunoscuta de mine (mie nu imi aprind niciun beculet).

| Mrr2000 a răspuns:

Sinuzita?