| Rebecca_1381 a întrebat:

Hmm...stie cineva niste exercitii pentru "coapsele interioare"?:d...imi plac foarte mult "parantezele"(ma refer la picioare cracanate)laughing) vreau sa am si euulaughing))))))))!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| eoooo a răspuns:

Chestia asta scuze ca iti spun dar nu este prea frumosa pentru fete. baietii o sa te numeasca intr-un fel sti cred deoarece fetele care au acest tip de paranteze de obicei sunt imi pare rau singurele exercitii sau singurul exercitiu este f****** big grin nu cred ca vrei sa fii numita

| BD_Bianca_1994 a răspuns (pentru eoooo):

Wtf? laughing) si eu am paranteze si singura problema e ca nu imi place mie cum arat..nici decum ca nu pot sa am un iubit. sunt fete care au paranteza din nastere. e ceva biologic, din familie. si ce treaba are faptul ca ai facut sex, cu parantezele? laughing maxim! laughing un baiat te iubesc pentru personalitate nu pentru paranteze sau ca ai facut tu sex cu ex'ul. lool! laughing

| BD_Bianca_1994 a răspuns (pentru eoooo):

Iubeste*

6 răspunsuri:
| abc_5716 a răspuns:

raised eyebrowsNu e asa special sa ai parantezewinkingToata lumea o sa-si bata joc de tine(cred ca stii la ce ma refer)

cat de spre exercitii.nu stiubig grin

| amc a răspuns:

Vrei sa ai picioare cracanate?raised eyebrows
adica vrei sa fi cracanta?
dc?straight face
sa te rada luma si sa zic ca ai fost f****a?
laughing)

| Rebecca_1381 explică:

Hmm.nu stiu da mie imi place pe strada daca vad o fata care are "paranteze" si nu una care sar sunculitele pe eahee hee
Ms mult pentru raspunsuri!happy